Firma F.H.U.P. MROMIR powstała w 1991 roku jako firma ukierunkowana na usługi dla ludności. W początkowej fazie działalności zajmowała się głównie serwisem AGD i RTV, a także serwisem układów automatyki przemysłowej, oraz urządzeń branży rozrywkowej. W miarę upływu czasu wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu firma poszerzyła zakres swoich usług o usługi informatyczne oraz serwis urządzeń i układów elektronicznych stosowanych w pasażerskiej komunikacji samochodowej.

 

Na dzień dzisiejszy nasza firma specjalizuje się między innymi w naprawach, uruchamianiu i programowaniu systemów informacyjnych (tablice kierunkowe) stosowanych w autobusach komunikacji miejskiej oraz międzymiastowej. Wykonujemy również naprawy sterowników EMS, EDC, ABS, ASR, ZF, sterowników drzwi, klimatyzacji, ogrzewania i innych urządzeń zabudowanych w pojazdach osobowych oraz ciężarowych.

 

Podstawowymi klientami firmy są głównie przewoźnicy krajowi, wzbogacający swój tabor o autobusy i samochody ciężarowe pochodzące zza naszej zachodniej granicy (rynek wtórny). Firma podejmuje się również napraw i modernizacji urządzeń nieposiadających żadnej dokumentacji technicznej, oraz urządzeń „nietypowych” stosując tzw. inżynierię wsteczną.

 

Drugim istotnym obszarem naszej działalności jest branża IT. Wykonujemy usługi związane z projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych oraz sieci komputerowych. Zapewniamy również nadzór powykonawczy oraz serwis sprzętowy i programowy, a także szkolenie użytkowników. Firma wykonuje usługi informatyczne zarówno dla biznesu, jak i dla klientów indywidualnych.

 

Celem firmy jest dalsze rozwijanie działalności, poszerzanie asortymentu usług mając na uwadze satysfakcję, zadowolenie i wymierne korzyści zarówno po stronie naszej firmy, jak i po stronie naszych klientów.

 

Dlatego też staramy się:

- wykonywać możliwie szybko zlecone nam usługi

- dbać o najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług

- systematycznie poszerzać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje

- w miarę możności szkolić, doradzać i proponować najlepsze rozwiązania

- pomagać naszym klientom rozwiązywać problemy związane ze sprzętem i oprogramowaniem.